Pujcsimobil.cz – Půjčujeme prémiové telefony.

Vyzkoušej naši novou službu.

Expresní doručení kamkoliv po Praze do 120 minut

O nás

Jak služba funguje

01

Pokud potřebujete urgentně zapůjčit mobilní telefon, volejte Půjčsimobil.cz.

02

Našim klientům půjčujeme prémiové mobilní telefony. A jsme rychlí. Do dvou hodin od zavolání dovezeme telefon kamkoliv po Praze.

03

Případně si telefon můžete vyzvednout na naší provozně na adrese: Na Jarově 2425/4, Praha 3. Místo je dostupné veřejnou dopravou či osobním vozidlem s možností parkování.

Jak služba vznikla?

Opakovaně se nám stalo, že nám prodejce po dobu záruční opravy zapůjčil telefon, se kterým se dalo maximálně volat. Což je dost složitá situace pro člověka, který si zvykne na určitý standard. Nota bene, když je mobilní telefon jeho pracovním nástrojem.

Jen málokdo má takové štěstí, že se mu telefon nikdy nepokazil nebo nerozbil v tu nejméně vhodnou dobu. Co teď? Koupit nový? Nechat opravit? My vám dáme čas si to promyslet. A než se rozhodnete (případně než vám opraví váš telefon), můžete využívat zapůjčený.

Jeden kolega si běžel koupit nový přístroj a se ztrátou pak prodal opravený. Jiný kolega se pokusil spokojit s náhradou a nakonec také běžel pro nový telefon. Jindy jsme se nemohli rozhodnout nad dvěma modely telefonů a přáli si je mít oba v ruce a alespoň pár dnů s nimi pracovat. V těchto chvílích se začal rodit nápad na založení půjčovny prémiových telefonů. A teď jsme tady.

rezervuj na +420 608 677 669
InaMax Services s.r.o.
info@pujcsimobil.cz
Na Jarově 2425/4, 130 00, Praha 3
+420 608 677 669
Provozní doba: 7:00 - 20:00
(nebo dle telefonické dohody)
Created by MIDNIGHT
Created by MIDNIGHT